W związku z czasowym ograniczeniem działalności naszej placówki wynikającej z rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”) zawieszamy również posiedzenia Komisji Socjalnej.
W związku z tym wnioski o pomoc socjalną w związku ze zwiększonymi okresowo wydatkami przyjmować będziemy do dnia 02 kwietnia 2020 r w sposób następujący:
1. wyłącznie pocztą elektroniczną (w postaci skanów dokumentu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
2. pocztą tradycyjną na adres Centrum Kształcenia Zawodowego w Ełku ul. 11 - ego Listopada 24, 19 - 300 Ełk lub
3. przez dostarczenie dokumentu do naszej placówki przez wrzucenie go do skrzynki umieszczonej na drzwiach przy wejściu do budynku przy ulicy 11 - ego Listopada 24.
Jednocześnie informuję, że w przypadku dokumentów wysłanych drogą elektroniczną oryginały dokumentów należy do Nas dostarczyć w późniejszym terminie do dnia 30 czerwca 2020 r.
W sprawach bieżących dotyczących spraw socjalnych będziemy się z Państwem kontaktować wyłącznie mailowo lub telefonicznie. Osoba do kontaktu - Pani Izabela Maciejewska (nr telefonu. 510 55 33 25)
O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia przepraszamy!
Z poważaniem Marta Obrycka - dyrektor CKZ w Ełku

Wniosek - pobierz