W dniu 1 września 2020 r. o godz. 9.00,11 Listopada 24 w sali nr 13 rozpoczynamy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej dla Dorosłych. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach i przestrzegają zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

W dniu 5-6.09.2020 r. (PLAN ZAJĘĆ - pobierz PDF ) rozpocznie się kontynuacja zajęć Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych (IIKP, IIPR, II FLO, IIKOS grupa 1 - sobota, przychodzą osoby od pierwszej litery nazwiska od B do Ł włącznie) . W związku z zagrożeniem epidemiologicznym słuchacze przychodzą na kursy w maseczkach i przestrzegają zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Kurs Kosmetyczka - osoby uczestniczą w zajęciach w stroju ochronnym (fartuch, maseczka/przyłbica, rękawiczki jednorazowe). Pozostali słuchacze uczestniczą w zajęciach maseczka/przyłbica.

W dniu 26-27.09.2020 r. rozpoczną się zajęcia (nowe kursy) Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym słuchacze przychodzą na kursy w maseczkach i przestrzegają zasad bezpieczeństwa epidemicznego.