Plan zajęć praktycznych w roku szkolnym 2015/2016 (2 semestr)

Klasa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1s

Grupa 1 8.00 - 12.00 (Montaż 1) – Andrzej Orchowski

Grupa 2 8.00 - 12.00 (Montaż 3) – Anna Żbikowska

Grupa 3 12.00 - 16.00 (Montaż 2) – Andrzej Szestowicki

       
2s  

Grupa 1 8.00 - 14.00 (Montaż 2) – Andrzej Szestowicki

Grupa 2 8.00 - 14.00 (Instalacje elektryczne 3) – Józef Maciejewicz

     
3s      

Grupa 1 8.00 - 16.00 (Diagnostyka samochodowa 1) – Jerzy Kuczyński

Grupa 2 8.00 - 16.00 (Diagnostyka samochodowa 2) – Jacek Radecki

Grupa 3 8.00 - 16.00 (Spawalnia 1) – Tomasz Sadowski

Grupa 1 8.00 - 15.00 (Diagnostyka samochodowa 1) – Jerzy Kuczyński

Grupa 2 8.00 - 15.00 (Diagnostyka samochodowa 2) – Jacek Radecki

Grupa 3 10.00 - 17.00 (Montaż 2) – Andrzej Szestowicki

2d  

Grupa 1 8.00 - 14.00 (Montaż 3) – Anna Żbikowska

Grupa 2 14.00 - 20.00 (Instalacje elektryczne 3) – Józef Maciejewicz

     
3d      

Grupa 1 8.00 - 16.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 2 8.00 - 16.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

Grupa 3 8.00 - 16.00 (Montaż 2) – Andrzej Szestowicki

Grupa 1 10.00 - 17.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 2 10.00 - 17.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

Grupa 3 8.00 - 15.00 (Instalacje elektryczne 3) – Józef Maciejewicz

1ts        

Grupa 1 8.00 - 10.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 2 8.00 - 10.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

Grupa 3 8.00 - 10.00 (Montaż 1) – Andrzej Orchowski

Grupa 4 8.00 - 10.00 (Montaż 3) – Anna Żbikowska

2ts    

Grupa 1 8.00 - 16.00 (Diagnostyka samochodowa 1) – Jerzy Kuczyński

Grupa 2 8.00 - 16.00 (Diagnostyka samochodowa 2) – Jacek Radecki

Grupa 3 8.00 - 16.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 4 8.00 - 16.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

   
2t    

Grupa 1 8.00 - 16.00 (Diagnostyka samochodowa 1) – Jerzy Kuczyński

Grupa 2 8.00 - 16.00 (Diagnostyka samochodowa 2) – Jacek Radecki

Grupa 3 8.00 - 16.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 4 8.00 - 16.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

   
3ts

Grupa 1 8.00 - 15.00 (Diagnostyka samochodowa 1) – Jerzy Kuczyński

Grupa 2 8.00 - 15.00 (Diagnostyka samochodowa 2) – Jacek Radecki

Grupa 3 8.00 - 15.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 4 8.00 - 15.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

Grupa 1 8.00 - 10.00 (Diagnostyka samochodowa 1) – Jerzy Kuczyński

Grupa 2 8.00 - 10.00 (Diagnostyka samochodowa 2) – Jacek Radecki

Grupa 3 8.00 - 10.00 (Instalacje elektryczne 1) – Piotr Wysocki

Grupa 4 8.00 - 10.00 (Instalacje elektryczne 2) – Krzysztof Nitkowski

     
3tm      

Grupa 1 8.00 - 15.00 (Montaż 1) – Andrzej Orchowski

Grupa 2 8.00 - 15.00 (Prodeko) – Wojciech Mikołajczyk

 
1mz        

Grupa 1 8.00 - 14.00 (Budownictwo 3) – Paweł Malinowski

Grupa 2 14.00 - 20.00 (Budownictwo 3) – Paweł Malinowski

Grupa 3 10.00 - 16.00 (Montaż 1) – Andrzej Orchowski

2mz

Grupa 1 8.00 - 14.00 (Budownictwo 1) – Krzysztof Korsek

Grupa 2 14.00 - 20.00 (Budownictwo 1) – Krzysztof Korsek

Grupa 3 14.00 - 20.00 (Budownictwo 2) – Radosław Milewski

Grupa 1 8.00 - 14.00 (Budownictwo 1) – Krzysztof Korsek

Grupa 2 14.00 - 20.00 (Budownictwo 1) – Krzysztof Korsek

Grupa 3 8.00 - 14.00 (Budownictwo 2) – Radosław Milewski

     
3mz       Grupa 1 8.00 - 14.00 (Budownictwo 2) – Radosław Milewski Grupa 1 8.00 - 14.00 (Budownictwo 2) – Radosław Milewski
2tb

Grupa 1 8.00 - 14.00 (Budownictwo 2) – Radosław Milewski

Grupa 2 12.00 - 18.00 (Montaż 1) – Andrzej Orchowski