Szanowni Państwo

 

serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów znajdującej się przy ul. Matejki 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

W ramach Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów naszym Klientom oferujemy:

  • okresowe badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5t oraz motocykli,
  • badania techniczne pojazdów przystosowanych do zasilania gazem;
  • badania zamontowanych haków holowniczych.

Wymienione usługi dokonywane są na stanowisku diagnostycznym posiadającym odpowiednie certyfikaty oraz atesty, a także poddawanym regularnym przeglądom. Wszystkie badania przeprowadzają wyspecjalizowani i doświadczeni diagności. Nowoczesne narzędzia pracy oraz wysokiej klasy specjaliści zapewniają sumienną i dokładną diagnostykę samochodów.

Ceny badań technicznych pojazdów zawarte są w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie wysokości opłat za przeprowadzenie badań technicznych pojazdów i w całej Polsce są jednakowe. Ponadto w sytuacji dokonania wpisu do dowodu rejestracyjnego z terminem następnego badania technicznego, obowiązuje dodatkowa opłata ewidencyjna w wysokości 1zł.

 

Usługi dodatkowe wykonywane w naszej placówce: kontrola i regulacja geometrii kół, kontrola i naprawa zawieszenia, diagnostyka i naprawa silników i układów napędowych


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!